Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


O NÁS
O NÁS

 

Internetový obchod www.nd-postele.cz je oficiálním online prodejcem výrobků úspěšné česko-slovenské nábytkářské firmy ND - NEW DESIGN

www.nd-postele.cz se řadí do skupiny značek pod "vlajkovou loď" www.levne-ceske-matrace.cz Internetovým obchodováním se zabýváme již několik let a snažíme se našim zákazníkům přinášet vždy něco navíc a klademe důraz na profesionální osobní servis, který je našimi zákazníky vítán a oblíben. Ve stručnosti by se to dalo nazvat tak, že nekomunikujete pouze se strojem, ale s člověkem, pro kterého jste Vy na prvním místě. Naše filozofie je plně vyhovět všem požadavkům našich stávajících i potencionálních zákazníků, aby byla naprostá spokojenost nejen s výrobkem, ale i naším servisem. Proto nám můžete kdykoliv napsat nebo zavolat a vždy se Vám budeme s maximální pozorností věnovat. Žádná otázka pro nás není hloupá ani zbytečná, navíc se i my Vašimi otázkami učíme a zdokonalujeme. Přeji Vám pohodový a klidný výběr, nejlépe u šálku kávy nebo dobrého čaje, hlavně nic neuspěchat. Postel si kupujete na mnoho let, ne na několik týdnů.

Na spokojenost našich zákazníků se můžete podívat zde: http://obchody.heureka.cz/levne-ceske-matrace-cz/recenze/

 

KONTAKT

 

Výdejní místo střední Čechy:                                                     Výdejní místo severní Čechy:

Václav Pácha                                                                                   Dobroměřice 80

Levné české matrace                                                                     44001, Louny

Volárna 161, 28002 Kolín                                                              (pouze osobní odběr po předchozí dohodě)

IČO: 01336738, DIČ: CZ7605215970                                          tel: 603525394

tel: 603525394

e-mail: info@nd-postele.cz